Продукція > KYOCERA AVX > SNLG25680M400BK
SNLG25680M400BK
SNLG25680M400BK KYOCERA AVX
SNL-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 400V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.926Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 500 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 715 mA @ 100 kHz
на замовлення 673 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 400V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.926Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 500 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 715 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNLG25680M400BK SNLG25680M400BK Виробник : KYOCERA AVX SNL-Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 68uF 20% 2 Term inal
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SNLG25680M400BK Виробник : KYOCERA AVX SNL-Series.pdf Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 68uF; 400VDC; Ø22x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 68µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø22x25mm
Mounting: SNAP-IN
Manufacturer series: SNL
Operating temperature: -25...105°C
Diameter: 22mm
Height: 25mm
Operating voltage: 400V DC
Operating current: 0.5A
ESR value: 2926mΩ