Продукція > KYOCERA AVX > SNLH45122M160BK
SNLH45122M160BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1200uF; 160VDC; Ø25x45mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1.2mF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø25x45mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 2.49A
ESR value: 166mΩ
Height: 45mm
Diameter: 25mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1200uF; 160VDC; Ø25x45mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1.2mF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø25x45mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 2.49A, ESR value: 166mΩ, Height: 45mm, Diameter: 25mm.