Продукція > TDK > SNP1A080GKMDWAA0ESA0
SNP1A080GKMDWAA0ESA0
SNP1A080GKMDWAA0ESA0 TDK
flashstorage_snp1a_en.pdf
Виробник: TDK
Description: INDUSTRIAL SSD, M.2 MODULE,80GB,
Packaging: Box
Memory Size: 80GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (pSLC)
Type: NVMe PCIe Gen 3
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 NVMe 2280
Speed - Read: 1.7GB/s
Speed - Write: 1.2GB/s
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUSTRIAL SSD, M.2 MODULE,80GB,, Packaging: Box, Memory Size: 80GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (pSLC), Type: NVMe PCIe Gen 3, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 NVMe 2280, Speed - Read: 1.7GB/s, Speed - Write: 1.2GB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNP1A080GKMDWAA0ESA0 SNP1A080GKMDWAA0ESA0 Виробник : TDK TDK_4-22-2024_flashstorage_snp1a_en.pdf Solid State Drives - SSD Industrial SSD, M.2 module,80GB, 3D NAND (SLC mode, pSLC) 22mm x 80mm, 3.3V