SNT-100-BL-G
SNT-100-BL-G Samtec Inc.
snt-100-xx-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN SHUNT 2POS
Packaging: Bulk
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Current Rating (Amps): 4.3A per Contact
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Type: Open Top
Height: 0.240" (6.10mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 30751 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMTEC - SNT-100-BL-G - Jumper (Sammelschiene), Shunt, tariffCode: 85366990, Art des Zubehörs: Shunt, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Stiftleisten der Produktreihen TSW, MTSW, TLW, DW, EW, ZW, HW, & TSM, usEccn: EAR99, Produktpalette: SNT, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNT-100-BL-G SNT-100-BL-G Виробник : Samtec snt-100-xx-x-x-mkt.pdf Headers & Wire Housings 2.54MM SHUNT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
tariffCode: 85366990
Art des Zubehörs: Shunt
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm