SNT-100-RD-G
SNT-100-RD-G Samtec Inc.
snt-100-xx-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN SHUNT 2POS
Packaging: Bulk
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Red
Current Rating (Amps): 4.3A per Contact
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Type: Open Top
Height: 0.240" (6.10mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Part Status: Active
на замовлення 40274 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMTEC - SNT-100-RD-G - Jumper (Sammelschiene), Shunt, tariffCode: 85389099, Art des Zubehörs: Shunt, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Stiftleisten der Produktreihen TSW, MTSW, TLW, DW, EW, ZW, HW, & TSM, usEccn: EAR99, Produktpalette: SNT, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
tariffCode: 85389099
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm