SNT-100-YW-T
SNT-100-YW-T Samtec Inc.
snt-100-xx-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: SHUNT JUMPERS
Packaging: Bulk
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Tin
Color: Yellow
Current Rating (Amps): 4.3A per Contact
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Type: Open Top
Height: 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
на замовлення 37946 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMTEC - SNT-100-YW-T - Jumper (Sammelschiene), Shunt, Standard-Board-to-Board-Steckverbinder, 2 -polig, 2.54 mm, tariffCode: 85369010, Art des Zubehörs: Shunt, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Standard-Board-to-Board-Steckverbinder, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
SNT-100-YW-T SNT-100-YW-T Виробник : SAMTEC 1843796.pdf Description: SAMTEC - SNT-100-YW-T - Jumper (Sammelschiene), Shunt, Standard-Board-to-Board-Steckverbinder, 2 -polig, 2.54 mm
tariffCode: 85369010
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm