Продукція > SAMTEC INC. > SO-1015-03-01-01-N
SO-1015-03-01-01-N Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: PRECISION BOARD STACKING STANDOF
Type: Hex Standoff
Between Board Height: 0.400" (10.15mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: #4-40
Написати відгук
Description: PRECISION BOARD STACKING STANDOF, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Between Board Height: 0.400" (10.15mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: #4-40.