Продукція > SAMTEC INC. > SO-1015-03-02-02
SO-1015-03-02-02 Samtec Inc.
SO-0165-04-01-01
Gender: Male, Female
Material: Stainless Steel
Type: Hex Standoff
Between Board Height: 0.400" (10.15mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
Написати відгук
Description: PRECISION BOARD STACKING STANDOF, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Material: Stainless Steel, Type: Hex Standoff, Between Board Height: 0.400" (10.15mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.