Продукція > SAMTEC > SO-1415-03-01-01
SO-1415-03-01-01
SO-1415-03-01-01 Samtec
so.pdf
Виробник: Samtec
Standoff Hex M/F 4-40-THD 4.76mm-A/F 4.76mm-LG Aluminum 6061
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF #4-40 ALUM 14.15MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Between Board Height: 0.557" (14.15mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: #4-40.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SO-1415-03-01-01 Виробник : Samtec Inc. SO-0165-04-01-01 Description: HEX STANDOFF #4-40 ALUM 14.15MM
Packaging: Bulk
Gender: Male, Female
Material: Aluminum
Type: Hex Standoff
Between Board Height: 0.557" (14.15mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex