Продукція > SAMTEC > SO-1415-03-02-01
SO-1415-03-02-01
SO-1415-03-02-01 SAMTEC
SO-2515-05-01-01
Виробник: SAMTEC
Description: SAMTEC - SO-1415-03-02-01 - Abstandhalter, Aluminium, M3 x 0.5, Sechskant, Außengewinde-Innengewinde, 14.15 mm, 18.91 mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 14.15MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Between Board Height: 0.557" (14.15mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SO-1415-03-02-01 SO-1415-03-02-01 Виробник : Samtec Inc. so-xxxx-xx-xx-xx-x-mkt.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 14.15MM
Type: Hex Standoff
Between Board Height: 0.557" (14.15mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex