Продукція > SAMTEC > SO-1615-03-02-01
SO-1615-03-02-01
SO-1615-03-02-01 Samtec
so.pdf
Виробник: Samtec
Standoff Hex M/F M3 X 0.5-THD 4.76mm-A/F 4.76mm-LG Aluminum 6061
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 16.15MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Between Board Height: 0.636" (16.15mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SO-1615-03-02-01 SO-1615-03-02-01 Виробник : Samtec so.pdf Standoff Hex M/F M3 X 0.5-THD 4.76mm-A/F 4.76mm-LG Aluminum 6061
товару немає в наявності
SO-1615-03-02-01 Виробник : Samtec Inc. SO-0165-04-01-01 Description: HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 16.15MM
Type: Hex Standoff
Between Board Height: 0.636" (16.15mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex