Продукція > SAMTEC INC. > SO-2215-03-01-01
SO-2215-03-01-01 Samtec Inc.
SO-0165-04-01-01
Виробник: Samtec Inc.
Description: HEX STANDOFF #4-40 ALUM 22.15MM
Packaging: Bulk
Gender: Male, Female
Material: Aluminum
Type: Hex Standoff
Between Board Height: 0.872" (22.15mm)
Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: #4-40
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF #4-40 ALUM 22.15MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Female, Material: Aluminum, Type: Hex Standoff, Between Board Height: 0.872" (22.15mm), Diameter - Outside: 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: #4-40.