SOLARX120
SOLARX120 XUNZEL
Datasheet-LEAD-ACID-BATTERY-SOLARX-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: BATTERY LEAD ACID 12V 120AH
Packaging: Retail Package
Capacity: 120Ah
Size / Dimension: 12.91" L x 6.77" W x 8.66" H (328.0mm x 172.0mm x 220.0mm)
Termination Style: Nut and Bolt, M8
Battery Chemistry: Sealed Lead Acid (SLA, VRLA)
на замовлення 222 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LEAD ACID 12V 120AH, Packaging: Retail Package, Capacity: 120Ah, Size / Dimension: 12.91" L x 6.77" W x 8.66" H (328.0mm x 172.0mm x 220.0mm), Termination Style: Nut and Bolt, M8, Battery Chemistry: Sealed Lead Acid (SLA, VRLA).