Продукція > XUNZEL > SOLZTK10024
SOLZTK10024
SOLZTK10024 XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-SOLARPOWER-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 100W 24V 4M CABLE
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 31.496" L x 26.772" W x 1.181" H (800.00mm x 680.00mm x 30.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 38.31 V
Current @ Pmpp: 2.61 mA
Voltage - Open Circuit: 44.95 V
Current - Short Circuit (Isc): 2.67 mA
Power (Watts) - Max: 100 W
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PV SOLAR PANEL 100W 24V 4M CABLE, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 31.496" L x 26.772" W x 1.181" H (800.00mm x 680.00mm x 30.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 38.31 V, Current @ Pmpp: 2.61 mA, Voltage - Open Circuit: 44.95 V, Current - Short Circuit (Isc): 2.67 mA, Power (Watts) - Max: 100 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SOLZTK10024 SOLZTK10024 Виробник : XUNZEL ENERGY solarpower-xunzel_neng9-1.pdf Solar Panel Silicon Crystalline 100W