SOLZTK120
SOLZTK120 XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-SOLARPOWER-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 120W 12V 4M CABLE
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 40.157" L x 26.614" W x 1.378" H (1020.00mm x 676.00mm x 35.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 20.1 V
Current @ Pmpp: 5.98 A
Voltage - Open Circuit: 23.8 V
Current - Short Circuit (Isc): 6.36 A
Power (Watts) - Max: 120 W
на замовлення 252 шт:
Написати відгук
Description: PV SOLAR PANEL 120W 12V 4M CABLE, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 40.157" L x 26.614" W x 1.378" H (1020.00mm x 676.00mm x 35.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 20.1 V, Current @ Pmpp: 5.98 A, Voltage - Open Circuit: 23.8 V, Current - Short Circuit (Isc): 6.36 A, Power (Watts) - Max: 120 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SOLZTK120 SOLZTK120 Виробник : XUNZEL ENERGY solarpower-xunzel_neng9-1.pdf Solar Panel Silicon Crystalline 120W