Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > SOTDIV23LF-03-1012-5052-BA
SOTDIV23LF-03-1012-5052-BA
SOTDIV23LF-03-1012-5052-BA IRC (TT electronics)
div23.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10.1K Ohm/50.5K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin SOT-23 Gull Wing SMD Medical T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SOTDIV23LF-03-1012-5052-BA SOTDIV23LF-03-1012-5052-BA Виробник : IRC (TT electronics) div23.pdf Res Thin Film NET 10.1K Ohm/50.5K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin SOT-23 Gull Wing SMD Medical T/R