SP-200-13.5
SP-200-13.5 MEAN WELL USA Inc.
SP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 201W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 201.1W 13.5V 14.9A W/PFC.
Інші пропозиції SP-200-13.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP-200-13.5 SP-200-13.5 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007327007_1-2552101.pdf Switching Power Supplies 201.1W 13.5V 14.9A W/PFC