SP-320-13.5
SP-320-13.5 MEAN WELL
MWEC_S_A0011855192_1-2552049.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 297W 13.5V 22A W/PFC
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 22A 297W 9-Pin.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP-320-13.5 SP-320-13.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sp-320-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 22A 297W 9-Pin
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SP-320-13.5 SP-320-13.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SP-320-SPEC.PDF Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 297W