SP100225WE5 TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Виробник: TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Маркировка Група товару: Системи маркування Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATING WHT 5K PCS, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: T3212 and T3224 Printers, Material: Polyester, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" W x 2.25" L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24" ~ 0.48" (6.1mm ~ 12.2mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції SP100225WE5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: T3212 and T3224 Printers
Material: Polyester
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" W x 2.25" L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24" ~ 0.48" (6.1mm ~ 12.2mm)