SP1008-123H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції SP1008-123H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-123H SP1008-123H Виробник : Delevan SP1008.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 3%