SP1008-153J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 239MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 15 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008-153J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-153J SP1008-153J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 15 uH , +/- 5%