SP1008-182J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 544MA 392 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 1.8 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-182J SP1008-182J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 1.8 uH , +/- 5%