SP1008-222J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 524MA 437 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 5% 100KHz Ferrite 0.509A 0.437Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008-222J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-222J SP1008-222J Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 5% 100KHz Ferrite 0.509A 0.437Ohm DCR 1008 T/R