SP1008-331H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 1.05A 108 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 0.33uH 3% 100KHz Ferrite 1.03A 0.108Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008-331H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-331H SP1008-331H Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.33uH 3% 100KHz Ferrite 1.03A 0.108Ohm DCR 1008 T/R