SP1008-392J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 392MA 739 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors Surface Mount, Shielded Power Inductor, 3.9 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008-392J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-392J SP1008-392J Виробник : API Delevan SP1008-748343.pdf Fixed Inductors Surface Mount, Shielded Power Inductor, 3.9 uH , +/- 5%