SP1008-393J
SP1008-393J API Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 5% 100KHz Ferrite 0.146A 5.3Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008-393J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-393J Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 39UH 146MA 5.3 OHM SMD
товару немає в наявності
SP1008-393J SP1008-393J Виробник : API Delevan SP1008-748343.pdf Fixed Inductors Surface Mount, Shielded Power Inductor, 39 uH , +/- 5%