Продукція > DELEVAN > SP1008-393K
SP1008-393K Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 39UH 146MA 5.3 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.3Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 146 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 146MA 5.3 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.3Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 146 mA.
Інші пропозиції SP1008-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-393K SP1008-393K Виробник : API Delevan SP1008-748343.pdf Fixed Inductors Surface Mount, Shielded Power Inductor, 39 uH , +/- 10%