Продукція > DELEVAN > SP1008-472K
SP1008-472K Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 372MA 817MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 817mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 372 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 372MA 817MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 817mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 372 mA.
Інші пропозиції SP1008-472K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-472K SP1008-472K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 4.7 uH , +/- 10%