SP1008-562H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors Surface Mount, Shielded Power Inductor, 5.6 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції SP1008-562H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-562H SP1008-562H Виробник : API Delevan SP1008-748343.pdf Fixed Inductors Surface Mount, Shielded Power Inductor, 5.6 uH , +/- 3%