SP1008-563G API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 137MA 6.4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 2% 100KHz Ferrite 0.133A 6.4Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008-563G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-563G SP1008-563G Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 2% 100KHz Ferrite 0.133A 6.4Ohm DCR 1008 T/R