SP1008-821J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 0.82uH 5% 100KHz Ferrite 0.824A 0.167Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008-821J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-821J SP1008-821J Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.82uH 5% 100KHz Ferrite 0.824A 0.167Ohm DCR 1008 T/R