SP1008-823H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 110MA 9.9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 3% 100KHz Ferrite 0.107A 9.9Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008-823H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-823H SP1008-823H Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 82uH 3% 100KHz Ferrite 0.107A 9.9Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
SP1008-823H SP1008-823H Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 82 uH , +/- 3%