SP1008-823J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 110MA 9.9 OHM SMD
Написати відгук
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 82 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008-823J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008-823J SP1008-823J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 82 uH , +/- 5%