SP1008R-103K
SP1008R-103K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 265MA 1.7 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 10% 100KHz Ferrite 0.258A 1.7Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-103K SP1008R-103K Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 10% 100KHz Ferrite 0.258A 1.7Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
SP1008R-103K SP1008R-103K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 10UH 265MA 1.7 OHM SMD
товару немає в наявності
SP1008R-103K SP1008R-103K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 10uH 1.6ohms 265mA 10%
SP1008R-103K SP1008R-103K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 10uH 1.6ohms 265mA 10%