SP1008R-122J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 690MA 252 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 1.2 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-122J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-122J SP1008R-122J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 1.2 uH , +/- 5%