Продукція > DELEVAN > SP1008R-122K
SP1008R-122K
SP1008R-122K Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.2UH 671MA 252MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 252mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 671 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 671MA 252MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 252mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 671 mA.
Інші пропозиції SP1008R-122K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-122K SP1008R-122K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 0.24ohms 690mA 10%
товару немає в наявності
SP1008R-122K SP1008R-122K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 0.24ohms 690mA 10%