SP1008R-123J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-123J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-123J SP1008R-123J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 5%