SP1008R-123K
SP1008R-123K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD 12uH 1.8ohms 253mA 10%.
Інші пропозиції SP1008R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-123K SP1008R-123K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM
на замовлення 1500 шт:
товару немає в наявності
SP1008R-123K SP1008R-123K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 12uH 1.8ohms 253mA 10%