SP1008R-153K
SP1008R-153K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 239MA 2.1 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-153K SP1008R-153K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 15UH 239MA 2.1 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-153K SP1008R-153K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 15uH 2ohms 239mA 10%