SP1008R-182K
SP1008R-182K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 544MA 392 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-182K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-182K SP1008R-182K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 544MA 392 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-182K SP1008R-182K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 1.8uH 0.38ohms 544mA 10%