SP1008R-183G API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 204MA 2.88 OHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 2% 100KHz Ferrite 0.198A 2.88Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-183G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-183G SP1008R-183G Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 2% 100KHz Ferrite 0.198A 2.88Ohm DCR 1008 T/R