SP1008R-183K
SP1008R-183K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 204MA 2.88 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 18 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції SP1008R-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-183K SP1008R-183K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 18UH 204MA 2.88 OHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-183K SP1008R-183K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 18 uH , +/- 10%