SP1008R-222H API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 524MA 437 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 2.2 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції SP1008R-222H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-222H SP1008R-222H Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 2.2 uH , +/- 3%