SP1008R-222K
SP1008R-222K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 509MA 437MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 2.2uH 0.41ohms 524mA 10%.
Інші пропозиції SP1008R-222K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-222K SP1008R-222K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 509MA 437MOHM SM
товару немає в наявності
SP1008R-222K SP1008R-222K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 0.41ohms 524mA 10%
SP1008R-222K SP1008R-222K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 0.41ohms 524mA 10%