SP1008R-223J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 22 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-223J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-223J SP1008R-223J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 22 uH , +/- 5%