SP1008R-223K
SP1008R-223K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
на замовлення 270 шт:
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 10% 100KHz Ferrite 0.168A 4.02Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-223K SP1008R-223K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 22UH 173MA 4.02 OHM
на замовлення 500 шт:
SP1008R-223K SP1008R-223K Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 10% 100KHz Ferrite 0.168A 4.02Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-223K SP1008R-223K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 22uH 3.8ohms 173mA 10%