SP1008R-272J API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 2.7 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції SP1008R-272J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-272J SP1008R-272J Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 2.7 uH , +/- 5%