SP1008R-272K
SP1008R-272K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції SP1008R-272K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-272K SP1008R-272K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-272K SP1008R-272K Виробник : API Delevan Page64_SP1008-23526.pdf Fixed Inductors 2.7uH 0.47ohms 492mA 10%