SP1008R-273K
SP1008R-273K API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 164MA 4.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 27 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції SP1008R-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-273K SP1008R-273K Виробник : API Delevan Inc. SP1008.pdf Description: FIXED IND 27UH 164MA 4.5 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SP1008R-273K SP1008R-273K Виробник : Delevan page64_sp1008-3359699.pdf Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 27 uH , +/- 10%