SP1008R-332G API Delevan Inc.
SP1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 477MA 527 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 2% 100KHz Ferrite 0.465A 0.527Ohm DCR 1008 T/R.
Інші пропозиції SP1008R-332G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP1008R-332G SP1008R-332G Виробник : API Delevan page64_sp1008.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 2% 100KHz Ferrite 0.465A 0.527Ohm DCR 1008 T/R